כיצד להגן על פינות זולה מפני נזקי השמש

הקיץ הגיע ואיתו השמש הקופחת שעלולה להזיק קשות לרהיטי הגינה. ללא תחזוקה מתאימה, פינת הגן שלכם עלולה לקבל מראה מוזנח במהירות, ואף להינזק. יש ברשותכם פינת זולה? הישארו עימנו ותגלו כיצד ניתן להגן עליה מפני השמש על מנת להאריך את חייה וכדי לאפשר לכם ליהנות ממנה לאורך שנים.

פינת ישיבה מוצלת

דרך מצוינת להגן על פינות זולה מן השמש, היא למקם אותה באזור מוצל בחצר, מתחת לעץ, לפרגולה או לגג. אם אין ברשותכם פינה מוצלת, תוכלו ליצור צל בעזרת פרישת רשת צל, בניית פרגולה, או רכישת גזיבו בגודל המתאים. פינת זולה מוצלת תהיה נעימה יותר עבורכם, ותאפשר לכם ליהנות ממנה בכל שעות היום, מבלי לחשוף עצמכם לסכנות הקרינה.

פינת זולה מוצלת

אחסון כריות

צבעי הכריות הם חלק חשוב מחזותה ומיופייה של פינת הזולה, וככל שתוכלו לשמור עליהם, כן ייטב. חשיפה ממושכת לקרינת שמש ישירה תגרום לדהייה של הצבע, ואת זה אתם רוצים בוודאי למנוע. אם אינכם משתמשים בפינת הזולה מסביב לשעון במשך כל שעות היממה, תוכלו לאחסן את הכריות במקום מוגן משמש, ולהוציאן בכל פעם שאתם יוצאים לזולה. זהו פתרון שישמור על כריות הזולה במצב מצוין לאורך זמן וימנע דהייה של הצבעים. פתרון זה יאפשר גם למנוע את היווצרותם של כתמים ושל מפגעים נוספים. במידה שאחסון הכריות בבית אינו מתאפשר, מומלץ לערום אותן בכל פעם שאינן בשימוש.

דרגש לאחסון כריות

פתרון לאחסון כריות תחת פינת הזולה

כיסוי

כיסוי מתאים לפינת הזולה מספק פתרון למגוון בעיות; הוא מגן על פינת הזולה כולה מפני שמש, מים, לחות, לכלוך, וחיות בלתי רצויות. ניתן לרכוש כיסויים מתאימים, ולכסות את פינת הזולה כולה בכל זמן שאינכם יושבים בה.

תחזוקה

רצוי לנקות את פינת הזולה לעתים קרובות, לשאוב את האבק מהכריות ולנער אותן, להסיר לכלוך ואבק מן המושבים וכיוצא בזה. בנוסף, כדאי להגן על ריהוט עץ בעזרת שמן או לכה מתאימים, ובמידת הצורך לחזור על הפעולה.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *