כריות נוי

כריות נוי – לא רק יפות

מי לא אוהב כריות נוי? בתהליך עיצוב הבית, הן נדחקות לפינה שולית בתודעה, אך חשוב להבין שאפילו בעיצוב פשוט, הן משפיעות באופן משמעותי על האווירה שנוצרת בבית. הן מתאימות לחדר השינה או לסלון ומציעות תוספת מגע עיצובי ונוחות.

ניתן להניח אותן על הספה או על הכורסה בסלון, בחדר הילדים או בחדר השינה, להתאים אותן לפלטת הצבעים שנבחרה לעיצוב הפנים של הבית, או להשתמש בהן להדגשת העיצוב הקיים. שימוש נכון בכריות נוי יכול אפילו לאפשר ליצור פינת קריאה נעימה, פינת משחק לילדים, או פינה אידיאלית למדיטציה ולרגיעה.

חברת וושוושי מציעה לבחירתכם מגוון של כריות נוי בסגנונות ובמחירים סבירים, כך שתזכו בתוספת עיצוב נהדרת כמעט לכל חדר. אלו הם הסגנונות הנפוצים ביותר של כריות נוי, שישרתו באופן מושלם את ביתכם:

כריות נוי מרובעות

ניתן להשתמש בהן כמעט בכל חדר בבית, כולל על השטיח או על הרצפה. הן זמינות בגדלים שונים ובצבעים מרהיבים, ויתאימו לשימוש כפינות זולה, כקישוט למיטה בחדר השינה, כתוספות נוחות לפינות משחק בחדר הילדים, או כעיטור הספה או הכורסה בסלון.

כרית נוי מרובעת

כריות נוי עגולות

הכריות מספקות ממד חזותי בלתי קונבנציונלי. כריות אלו מתאימות במיוחד כפריט עיצובי בפני עצמו או להדגשת היופי של כיסא מיוחד. תוכלו להשתמש בהן במקובץ לעיטור המיטה או הספה, תוך התאמת הצבעים שלהן לצבעים השולטים בחדר.

כריות נוי עגולות

כריות נוי גליליות

הן זמינות במגוון של גדלים וסגנונות ויכולות להתאים כמשענות יד מושלמות בקצה הספה, או כמקור תמיכה נוח לצוואר, כך שניתן להתרפק עליהן. הן זמינות בגדלים משתנים שמתאימים באופן פרופורציונאלי גם למיטה גדולה. בנוסף הכריות הגליליות הן כריות מושלמות למגוון תנוחות ותרגולי יוגה בבית!

כריות גליל

מלבד הסגנונות הנפוצים האלו של כריות נוי, חברת וושוושי מציעה לבחירתכם מגוון של כריות נוי בסגנונות חדשים היכולים להשפיע כתוספת מהנה ובלתי צפויה על עיצוב הפנים שלכם. את הכריות שלנו ניתן להזמין במגוון בדים הדפסים וסגנונות שונים לבחירתכם.

לצפייה בכריות הנוי של וושוושי לחצו כאן >>

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *