מגמה ירוקה – ריהוט אקולוגי מבית Washwashi

צורת החיים המודרניים על פני כדור הארץ גורמת נזק עצום לסביבה: אופי הצריכה, הנסיעות הרבות, השימוש בחומרים שאינם מתכלים – כל אלה ועוד גובים מחיר שלעתים הוא בלתי הפיך. צריכה פוגענית של חומרים שאינם ניתנים למיחזור יוצרת חותם שנשאר על פני כדור הארץ למשך אלפי ומאות אלפי שנים, ואף יותר.

הנזק מצריכה שאינה ירוקה

הנזק במגמת הצרכנות הגוברת הוא גדול, הוא מתבטא בתהליך הנדרש לייצור, תהליך שכולל שימוש במשאבי טבע יקרים שלא יחזרו לעצמם באלפי השנים הקרובות, כריתת יערות גדולים, זיהום ופליטת גזים רעילים ושפכים במהלך הייצור. בנוסף, צריכת מוצרים מחומרים שאינם מתכלים גורמת בסיום תהליך השימוש לפסולת שנשארת לעד, ואזורים שבמקום להיות ירוקים או שימושיים הופכים למצבורי אשפה שאין בהם שימוש נוסף וגם יוצרים גזים מזיקים לסביבה.

שינוי תפיסתי וחשיבה אקולוגית

אף על פי שכדור הארץ משלם מחיר כבד עקב צריכה מזיקה, אפשר לראות את מגמת השינוי והרצון של אנשים רבים לבחור בחירות ידידותית לסביבה. חשיבה אקולוגית כוללת אימוץ פעולות שתורמות לסביבה ושימוש במוצרים מתכלים, שמיוצרים מלכתחילה בצורה ירוקה, תוך התחשבות בכדור הארץ מבלי לוותר על נוחות אישית.

המגמה הירוקה – גם בריהוט

ריהוט ירוק, או במילים אחרות – ריהוט בר-קיימא, מתוכנן ומיוצר תוך התחשבות בסביבה. התכנון מביא בחשבון את השימוש במקורות מתחדשים והוא עשוי מחומרי גלם טבעיים בלבד, ביניהם עץ, כפות תמרים, כותנה במבוק ודומיהם. התפתחות המגמה הירוקה והרצון לצרוך בדרך שאינה מזיקה לסביבה הוא טבעי, והיום אפשר לשנות את אופי הצריכה גם בבחירת הרהיטים לבית ולחוץ.

ריהוט ירוק במראה מושלם – ריהוט אקולוגי מבית Washwashi

כל הרהיטים של Washwashi מיוצרים בתהליך שמפחית את הנזק לסביבה, שבמהלכו נעשה שימוש בחומרי גלם מתכלים במטרה למזער את הנזק הסביבתי. הריהוט הירוק אינו בא על חשבון האסתטיקה והעיצוב, אלא להיפך: הרהיטים משתלבים בחצרות, במרפסות, בסלון וכל פינה אחרת בבית באופן הרמוני. הם משלבים צבעים רכים לצד הדגשת החומר הטבעי כמו העץ.

ריהוט אקולוגי

ריהוט כפות התמרים האקולוגי של washwashi

בחנות תוכלו למצוא פריט בודד או פינת ישיבה שלמה, שלל מזרנים, כריות, שטיחים ואביזרי נוי לבית. כולם איכותיים, מרשימים בעיצובם ומתחשבים בכדור הארץ. הרהיטים של החברה מיוצרים בעבודת יד, ואנו מזמינים אתכם לראות כיצד גם אתם יכולים לעצב את הבית ותוך כדי כך גם לשמור על הסביבה.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *