ריהוט בסגנון אתני

ריהוט בסגנון אתני

מה זה בעצם?

ריהוט בסגנון אתני מורכב משילוב רהיטים המעוצבים בסגנון חם, מיוצרים מחומרי גלם טבעיים ומרופדים בבדים צבעוניים המספקים סגנון עיצוב פנים מקורי וייחודי בהשוואה לסגנונות עיצוב פנים מודרניים. בחנות וושוושי ניתן לבחור אוסף רהיטים עם “נשמה”, לצד אביזרי ריהוט  ייחודיים להפליא שהופכים כל איזור בבית לפינת חמד.

המילה ‘אתני’ מתארת קשר לעם או לקבוצה מסוימת במין האנושי בעלת סממנים תרבותיים משותפים. כמו כן, משמשת לתיאור אנשים שחושבים מחוץ לקופסא, המבטאים סגנון אישי שהוא מחוץ לנורמות החברתיות המקובלות כיום. זוהי דבקות קטנה בסגנון מסוים שאינו מיישר קו עם תכתיבים קלאסיים של עיצוב פנים.

ריהוט אתני

סגנון ריהוט אתני

בסגנון ריהוט זה ניתן לבחור רהיטים שונים מתקופות זמן שונות ואזורים שונים בעולם, המקובצים יחד בחלל אחד להשלמת מראה חובק עולם ורב גוני.

הריהוט בסגנון זה משלב מרקמים רבים, כמו למשל – עץ שנצבע מחדש, ספה עם כיסוי מעוטר בהדפסים או כריות צבעוניות בשילוב מגוון בדים. הכול הולך ושום דבר אינו באמת מחוץ לתחום בסגנון עיצוב זה.

בחירת הצבעים לריהוט בסגנון אתני

לא קיים לוח צבעים פרטני לריהוט בסגנון אתני, אך החללים הפנימיים של הבית יתמלאו בצבעים שונים ודפוסים שברוב המקרים קשורים עם תרבות או חלק מסוים של העולם אליו בני הבית נמשכים.

היופי בסגנון אתני הוא שאין באמת כללים וחוקים, לכן תוכלו לבחור את הרהיטים שמרגישים לכם נכון, גם אם ההעדפה שלכם היא שילוב של עשרים צבעים שונים שמתנגשים, או אולי שלושה, או שתוכלו אפילו לבחור גוונים שונים של צבע אחד. כל העדפה תוכל להתאים לסגנון החופשי של עיצוב אתני.

ריפוד לריהוט בסגנון אתני

הריפודים לרהיטים הם צבעוניים ביותר ומעוטרים בדפוסים שונים. תוכלו לבחור שטיחים ססגוניים, כיסויי ספות או מיטות, כריות צבעוניות לכל חדר. התוצאה המתקבלת היא אוסף רהיטים שונים, ואוסף בדים צבעוניים ושטיחים בסגנונות חמים ומקוריים, שנבחרו בקפידה ומוצגים ברחבי הבית.

בחנות וושוושי תוכלו לבחור סוגי ריפודים ומרקמים שמתאימים לכל חלל, המייצרים אווירה של בית שכיף לחזור אליו ולהישאר בו.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *