washwashi

מדיניות האתר וושוושי:

מדיניות משלוחים:

איסוף עצמי בחנות פרדס-חנה בימים א'-ה'
בין השעות 9:00-17:00
וביום שישי בין השעות 09:00-15:00.

החברה מספקת שירות משלוחים בכל ארץ עד בית הלקוח, תוך 5 ימי עסקים.
אנו עובדים עם "צ'יטה" חברת שליחויות בכל הארץ עד בית הלקוח – לכל החבילות שאינן כוללות פריטי ריהוט מעץ או מכפות תמרים.
משלוחים בוושוושי נמדדים על פי משקל ונפח כאשר כל יחידת משלוח במשקל של עד 15 ק"ג עולה 59 ₪ .

 

מדיניות החזרות והחלפות:

ניתן לבצע החלפה של פריטים שנרכשו באתר עד 14 יום מיום קבלת המוצר.
ההחלפה תתבצע בחנות בפרדס חנה בלבד, בתנאי שלא נעשה בהם שימוש וכנגד קבלה או פתק החלפה.

ניתן לקבל החזר כספי תמורת החזרת הפריט תוך שבועיים מיום קבלתו, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

לא יינתן זיכוי או החזר כספי בגין דמי משלוח.

לא תתאפשר החלפה/החזר עבור פריט שהוזמן במידה מיוחדת, או פריט שנעשה בו שימוש.

 

שימוש נכון במוצרי וושוושי:

כפות תמרים – מוצרי כפות תמרים עשויים מחומר טבעי מתאימים לשימוש בבית ובחוץ.
יש להימנע מרטיבות למנוע היווצרות עובש. במידה ונרטב יש ליבש בשמש.

שטיחי סיני ושטיחי כותנה – ניתן לכביסה במכונה ב 30 מעלות ללא סחיטה.
שטיח גדול לא נכנס למכונה ביתית מומלץ לכבס ידנית.

בדים, מזרנים וכריות – המזרנים וכריות השוהים בשמש מלאה עלולים לדהות עם הזמן,
לכן כדאי לבחור בדים בהירים או לכסותם כשהם לא בשימוש.

כתמים יש לנקות מקומית עם מטלית לחה וליבש בשמש.

בדי הפסים בזהב ובורדו עלולים להיפרם כתוצאה מחשיפה לשמש.

לשאלות נוספות ניתן לפנות לשירות הלקוחות בכל עת, בטלפון 04-6670235

 

מדיניות פרטיות:

מטרת מדיניות זו להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתרים, וכיצד משתמשת החברה במידע, הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתר או הנאסף על-ידה בעת השימוש באתר. למעט אם צוין במפורש אחרת למונחים מוגדרים תהא המשמעות שניתנה למונחים אלו בהסכם תנאי השימוש.

פרטייך האישיים (כולל כתובת דוא"ל) ו/או מידע אישי ו/או פרטי הזיהוי (להלן: "מידע אישי") אשר החברה מקבלת ממך בעת ההזמנה, נועדו לצורך רכישת מוצרים מבוקשים וקבלתם ללא כל טעויות ו/או תקלות שונות אשר יימנעו ממך לקבל את הפריטים שהוזמנו ונרכשו על ידך.

המידע האישי, כמו גם מידע על רכישות באתר (להלן: "המידע"), יישמרו במאגר המידע של האתר בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשל"א – 1981, וייעשה בהם שימוש על פי הוראות סעיף זה ו/או על פי הוראות כל דין.

החברה עושה מאמצים מסחריים רבים על מנת להגן על שלמות המידע ואבטחת המידע מפני גישה של צדדים שלישיים. איסוף המידע ושמירתו בסודיות נעשים בסביבה מאובטחת- החברה משתמשת בשילוב של טכנולוגיות אבטחה, לרבות הגנה על האתר באמצעות טכנולוגיות הצפנה, נוהלי אבטחה ואמצעים ארגוניים אחרים בכדי להגן על המידע  מפני גישה, ו/או שימוש ו/או גילוי לבלתי מורשים בחברה ו/או צדדים שלישיים מכח ההסכם ו/או הדין.

בנוסף, כפי שפורט בהסכם תנאי השימוש סליקת כרטיסי האשראי של רוכשים דרך האתר מתבצעת באמצעות ספק הסליקה והחברה אינה שומרת פרטי כרטיסי אשראי שנמסרו על ידי משתמשי האתר בשרתיה.

חלק מן השימושים באתר ו/או השירותים הניתנים באתר מצריכים הרשמה אשר במסגרתה תידרש למסור פרטים אישיים, ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, כגון שמך המלא וכתובת הדוא"ל שלך (להלן: "ההרשמה"). על כן, הנך מצהיר בזאת כי הפרטים האישיים אשר נמסרים לחברה במהלך ההרשמה נעשים מרצונך החופשי ובהסכמתך.

החברה תהא רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני דברי פרסומת בהתאם להוראות חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח-2008 ("חוק הספאם"). החברה רשאית להשתמש במידע שתמסור באתר – ובמידע שתאסוף אודות דפוסי השימוש באתר – לצורך שיפור השירותים באתר ו/או בכל דרך אחרת שהיא מציעה, ליצירת קשר אתך במקרה הצורך בהתאם להוראות חוק הספאם, או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלשיים. על צדדים שלישיים כאמור ו/או עובדיהם ו/או מי מטעמם נאסר להשתמש במידע אישי זה לכל מטרה אחרת, מלבד האמור בסעיף זה לעיל.

במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, החברה לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם ללקוח או למי מטעמו, כמו כן במידה אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

 

אחריות החברה:

החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש ו/או לגולש ו/או למזמין ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז החברה שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית של הלקוח.

באם נפלה טעות בתיאור הפריט באתר החברה, לא יחייב הדבר את החברה ו/או את הנהלת האתר.

תמונות הפריטים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין הפריטים הנמכרים בפועל.

בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.

החברה אינה אחראית לשימושים שיעשו ע"י הלקוח ו/או המזמין שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או החברה.

הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, בעיות הקשורות לחברת השליחויות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, יחד עם זאת הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש.

במידה והלקוח סבור כי המוצרים שנרכשו באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו,
מוזמן לפנות לשירות הלקוחות של החברה בטלפון 04-6670235 או למייל: info@washwashi.co.il
הנהלת האתר תטפל בפנייה מוקדם ככל שניתן.